09122300697

این زندگی حق تو نیست،‌ حق تو بهترین‌هاست …

گروه مشاوره آریایی

سایت ترجمه زندگی با هدف کمک به بیماران درگیر اعتیاد و خانواده‌های آنان، درزمینهٔ ی آگاهی بخشی به آنان در حوزه‌ی ابعاد جسمانی و روانی اعتیاد، عوامل دخیل در اعتیاد پیامدهای اعتیاد، انواع اختلالات روانی مرتبط با اعتیاد و انواع روش‌های ترک اعتیاد راه‌اندازی شده است. ترجمه زندگی به‌روزترین مقالات و محتوای تخصصی روانشناسی و اطلاعات مربوط به اعتیاد و ابعاد مختلف آن‌که توسط متخصص روانشناس و گروه تولید محتوای تخصصی مجموعه تولید می‌گردد را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

امروزه مشخص‌شده است که اعتیاد انواع، اقسام و جنبه‌های گوناگونی داشته و فقط مختص به مواد مخدر نمی‌شود که از آن جمله می‌توان به اعتیاد به الکل، نیکوتین، اعتیاد به مسائل جنسی، اینترنت، پرخوری، قمار و مواد محرک و توهم‌زاها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

گروه مشاوره آریایی

سایت ترجمه زندگی با هدف اطلاع‌رسانی صحیح در زمینه آموزش و آگاهی بخشی در باب پیشگیری و مهار و درمان اعتیاد، مسائل روان‌شناختی و آسیب‌شناسی اعتیاد كاهش آسیب و فرهنگ‌سازی و نیز چگونگی زندگی معنوی به‌دوراز وابستگی‌ها و همچنین استفاده از علم کوچینگ در تحول و توسعه فردی فعالیت دارد.
تمامی افراد درگیر اعتیاد، چه معتادانی که در حال بهبودی هستند و چه معتادانی که در حال مصرف هستند، دغدغه‌ها و سؤالات بسیاری درزمینهٔ اعتیاد و درمان آن دارند و ترجمه زندگی تلاش خواهد کرد تا یک پل ارتباطی محکم میان بیماران معتاد و متخصصان و جامعه باشد. با توجه به گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و رسانه‌های اجتماعی ما بر آن شدیم تا با ارائه‌ی به‌روزترین مقالات روانشناسی در باب اعتیاد، چراغی باشیم پرنور بر زوایای تاریک اعتیاد و سعی داریم با ارائه مطالب و مقالات ارگانیک و دست‌اول در این زمینه، قدمی در جهت اصلاح معضل اعتیاد در جامعه برداریم.

ترک اعتیاد در منزل

ارتباط سریع با ما

فرم ارتباط با ما

فقط کافیه اراده کنی و بخوای، از تصمیم گیری تا پاکی با مشاوره و پشتیبانی کنار شما هستیم