لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است

گروه مشاوره آریایی

سایت ترجمه زندگی با هدف کمک به بیماران درگیر اعتیاد و خانواده‌های آنان، درزمینهٔ ی آگاهی بخشی به آنان در حوزه‌ی ابعاد جسمانی و روانی اعتیاد، عوامل دخیل در اعتیاد پیامدهای اعتیاد، انواع اختلالات روانی مرتبط با اعتیاد و انواع روش‌های ترک اعتیاد راه‌اندازی شده است. ترجمه زندگی به‌روزترین مقالات و محتوای تخصصی روانشناسی و اطلاعات مربوط به اعتیاد و ابعاد مختلف آن‌که توسط متخصص روانشناس و گروه تولید محتوای تخصصی مجموعه تولید می‌گردد را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

امروزه مشخص‌شده است که اعتیاد انواع، اقسام و جنبه‌های گوناگونی داشته و فقط مختص به مواد مخدر نمی‌شود که از آن جمله می‌توان به اعتیاد به الکل، نیکوتین، اعتیاد به مسائل جنسی، اینترنت، پرخوری، قمار و مواد محرک و توهم‌زاها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

گروه مشاوره آریایی

سایت ترجمه زندگی با هدف اطلاع‌رسانی صحیح در زمینه آموزش و آگاهی بخشی در باب پیشگیری و مهار و درمان اعتیاد، مسائل روان‌شناختی و آسیب‌شناسی اعتیاد كاهش آسیب و فرهنگ‌سازی و نیز چگونگی زندگی معنوی به‌دوراز وابستگی‌ها و همچنین استفاده از علم کوچینگ در تحول و توسعه فردی فعالیت دارد.
تمامی افراد درگیر اعتیاد، چه معتادانی که در حال بهبودی هستند و چه معتادانی که در حال مصرف هستند، دغدغه‌ها و سؤالات بسیاری درزمینهٔ اعتیاد و درمان آن دارند و ترجمه زندگی تلاش خواهد کرد تا یک پل ارتباطی محکم میان بیماران معتاد و متخصصان و جامعه باشد. با توجه به گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و رسانه‌های اجتماعی ما بر آن شدیم تا با ارائه‌ی به‌روزترین مقالات روانشناسی در باب اعتیاد، چراغی باشیم پرنور بر زوایای تاریک اعتیاد و سعی داریم با ارائه مطالب و مقالات ارگانیک و دست‌اول در این زمینه، قدمی در جهت اصلاح معضل اعتیاد در جامعه برداریم.

ارتباط سریع با ما

فرم ارتباط با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است

راهنمایی نیاز دارید ؟